پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام البنین (س)
 
رهبراگرلب ترکند جان رانثارش میکنیم
با سلام


به اطلاع میرساند طی توهین بی سابقه به ساحت مقدس حضرت امام علی النقی علیه السلام که توسط مزدور خوک صفت انگلیسی شاهین نجفی صورت گرفته است زمانی که اسم مقدس این امام معصوم را با نامهای نقی و امام نقی در جست و جوگر گوگل سرچ میکنیم همراه با چهره ها و عکسهای زننده ظاهر میشود..

توجه داشته باشید دوستانی که وب دارند پوسترهای زیبا از امام هادی علیه السلام را با برچسب هادی نقی , naghi , امام نقی , imam naghi , امام نقی(ع) , emam naghi در وب خود قرار دهند تا از ادامه این حرکت زشت جلوگیری شود..

*توجه*

دوستان وبلاگی می توانند مطالب مربوطه را در قسمت های پائین در وبلاگ خود قراردهند.


با سلام  به اطلاع میرساند طی توهین بی سابقه به ساحت مقدس حضرت امام علی النقی علیه السلام که توسط مزدور خوک صفت انگلیسی شاهین نجفی صورت گرفته است زمانی که اسم مقدس این امام معصوم را با نامهای نقی و امام نقی در جست و جوگر گوگل سرچ میکنیم همراه با چهره ها و عکسهای زننده ظاهر میشود..  توجه داشته باشید دوستانی که وب دارند پوسترهای زیبا از امام هادی علیه السلام را با برچسب هادی نقی , naghi , امام نقی , imam naghi , امام نقی(ع) , emam naghi در وب خود قرار دهند تا از ادامه این حرکت زشت جلوگیری شود..  *توجه*  دوستان وبلاگی می توانند مطالب مربوطه را در قسمت های پائین در وبلاگ خود قراردهند.  تذکر*  حتما در قسمت برچسب های وبلاگ نام  امام هادی علیه السلام , هادی نقی , naghi , امام نقی , imam naghi , امام نقی(ع) ,   را قراردهند تا ترتیب اثر داشته باشد.  با تشکر


* تذکر


حتما در قسمت برچسب های وبلاگ نام

امام هادی علیه السلام , هادی نقی , naghi , امام نقی , imam naghi , امام نقی(ع) , 

را قراردهند تا ترتیب اثر داشته باشد.با تشکر

برچسب ها: امام هادی علیه السلام، هادی نقی، naghi، امام نقی، imam naghi،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط فاطمه
تمامی حقوق مطالب برای پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام البنین (س) محفوظ می باشد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic