پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام البنین (س)
 
رهبراگرلب ترکند جان رانثارش میکنیم
حاج سعید قاسمی کیست؟ (
سعید قاسمی فعال سیاسی ایرانی و از فرماندهان جنگ ایران و عراق است.[۱] قاسمی از معدود افرادی بود که در فکه شاهد لحظه کشته شدن سید مرتضی آوینی بود. وی بارها در اظهارات خود از برخی سرداران سابق جنگ و حتی فرمانده سپاه پاسداران یعنی محسن رضایی انتقاد کرده‌است. وی در یادواره ۱۰ هزارمین سالروز اسارت چهار دیپلمات ایرانی گفت: «امروز بیشترین پیچیدگی‌هایی ما از هم‌لباسی‌هایمان است متأسفانه بیشتر از خودمان درجه، ریش و نعلین دارند.» او بارها از محمود احمدی نژاد حمایت کرده‌است.)

************************
بخشی از صحبتهای ایشون:

حاج سعید گفت: همه دارند فشار می‌آورند تا ما بگیم غلط کردیم از این که تفکر روح الله را قبول کردیم. تمام دعوا سر اینه و بالاتر از این، دعوا سر اینه که آقای هاشمی فرمودند ما باید به عقب برگردیم! اما سوال اینست که کدام عقب؟به زمان تو؟اگر بخواهیم به قبل برگردیم به قبل‌تر از شما که دلار ۷تومان بود برمی گردیم . مگر مرض داریم به زمان شما برگردیم به زمانی برمی گردیم که نفت و گاز می‌دادیم به اسرائیل و شرطه خلیج فارس بودیم و همه چیز ارزان بود. پادشاهی می‌کردیم. چرا به زمان تو برگردیم؟

آقای رفسنجانی تا کجا به عقب برگردیم؟
******************************
اظهار نظر سایت فندرسک در مورد گفته های ایشون:

بله حاج سعید ما به قول هاشمی رفسنجانی باید به عقب برگردیم. همان زمانی که از دفاع کردن بریدند و جام زهر را به امام نوشناندن. شاید من سنی نداشته باشم اما حاج سعید هم تو یادت هست و هم خود هاشمی که فقط چهار روز بعد از پذیرش قطعنامه به کشور حمله کردند و تا کجاها پیشروی کردند. آری این است که اگر کم بیاوریم مارا زیر پاهایشان له خواهند کرد. به قول حاج سعید : این که می گن انرژی هسته ای را تعلیق کنید و امضاء بدید تحریم‌ها تمام می‌شود و دلار قیمتش پایین میاد دروغه” طبق تجربه (عملیات) مرصاده ”. آقا اگه امضاء بدیم دست از سرمون برمی دارید؟ از بحث حجاب دست برمی دارید؟ از بحث ریاست جمهوری دست برمی دارید؟ از بحث انحلال سپاه دست برمی دارید؟”طبق تجربه مرصاد نه” این‌ها به همه چیز شما کار دارند و این هم به خاطر کار شما با دنیایشان است. شماها ۳۴ سال است که دنیایشان را بهم ریخته‌اید و لذا من به شما می‌گویم که نباید حماقـــــــــــــــــــــت کرد.

بله دوستان آگاه باشید و اجازه ندهید بعضی از گرگ های میش نما سرتون رو با این حرف ها گول بمالند.


برگرفته از معبر سایبری فندرسک"خیلی وب جالبیه:)"

نوشته شده در تاریخ شنبه 23 شهریور 1392 توسط فاطمه
تمامی حقوق مطالب برای پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام البنین (س) محفوظ می باشد
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic